P Ů J Č Í M E  V Á M  S T R O J V Ů D C E

logo

Přihlásit se

Přihlásit se k účtu

Jméno *
Heslo *
Zapamatovat

V případě ztráty hesla kontaktujte správce.

STROJVŮDCI CZ s.r.o.

Jsme společnost, která se specializuje na pronájem vysoce kvalifikovaných zaměstnanců drážních profesí, zejména strojvedoucích se znalostí motorové i elektrické trakce. Naše nabídka je určena všem tuzemským i zahraničním dopravcům, na území České republiky i sousedních států.

Naše společnost splňuje všechny zákonné předpoklady pro činnost agentury práce. Jsme držitelem povolení ke zprostředkování zaměstnání podle § 14 odst. 1 písm. a) a b), zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

Naše zaměstnance přidělujeme k uživatelům na základě Dohody o přidělení podle § 308 zákona č.262/2006 Sb., zákoník práce, případně i Rámcové smlouvy, která podrobně a transparentně upravuje práva a povinnosti stran, a to včetně náhrady případné škody způsobené zaměstnancem.

Spoluprací s naší společností se vyhnete problémům a sankcím ze strany státních orgánů, jak v oblasti pracovněprávní, tak i z hlediska dodržování ustanovení zákona č. 266/1994 Sb., o dráhách a ostatních souvisejících předpisů.

V našich možnostech je zajištění strojvedoucích na všechny druhy výkonů, na které si je zákazník objedná.

Samozřejmostí jsou individuální platební a cenové podmínky v závislosti na požadovaném objemu námi poskytovaných služeb.

Naše společnost má řádně uzavřenou pojistku odpovědnosti.

Jsme držiteli certifikátu EN ISO 9001 a OHSAS 18001.

Uveďte prosím e-mailovou adresu svého účtu, na tuto adresu vám bude zaslán ověřovací kód. Po obdržení ověřovacího kódu si budete moci zvolit nové heslo.